Hikayemiz

PEKMEZ+BOZ INTERIORS 2010 yılında Elmon Pekmez ve Nükhet Boz tarafından kuruldu.

MSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nde öğrencilik yıllarından tanışan ikili; mezun olduktan sonra uzun yıllar mimari, iç mimari ve tasarım alanlarında güzel deneyimler kazandılar. Mesleki açıdan yeterli tecrübe edindikten sonra da Pekmez+Boz çatısı altında kendi hayallerinin peşinden koşmaya karar verdiler.

 

 

Elmon ve Nükhet 2013 yılında mekanları tek bir günde baştan yaratan yenileme projesi BOOM ROOM'u hayata geçirdiler. Bu konsept çerçevesinde mekan sahipleri ile yapılan görüşme sonrasında 3-4 hafta süren tasarım, hazırlık, imalat ve alışveriş süreci başlar. Belirlenen BOOM gününde mekana kalabalık ekip olarak sabah girilir, akşamına tüm detayları ile sahiplerine teslim edilir. Pratik, zevkli ve sürprizlerle dolu BOOM ROOM projesi hayatın hızını yakalayarak, iç mimari dünyasına yepyeni bir akım getirmiştir.

Yaşam alanlarınıza tek günde yepyeni bir görünüm kazandırdığımız BOOM ROOM’da, her projeye özel detaylar tasarlıyoruz.

 

Küçük Dokunuşlar Büyük Etkiler

Bu detaylar arasında yastıklar, mekanları dönüştürme güçleri sayesinde her zaman favorimiz oldu.

Tam da bu sebepten; yastıkların bu büyük etkilerini herkesle paylaşmak ve sadece birkaç tanesi ile mekânlara BOOM hissi vermek için BOOM BASTIK’ı yarattık.

BOOM BASTIK Koleksiyonları

BOOM BASTIK koleksiyonlarını tasarlarken yaşam alanlarınıza kattıkları tazelikten ve ruhunuza verdikleri ferahlıktan ilham alıyoruz.

Tüm detaylarını ve desenlerini incelikle planlıyor, kumaşından biyelerine özenle seçip, her sezon farklı koleksiyonlar yaratıyoruz.

 

İçinizi Açan Mekânlar

En sevdiğiniz oturma köşenize yenilik kazandırmak, odanızın havasını tamamen değiştirmek ya da salonunuza yalnızca mevsimsel bir dokunuş yapmak için sadece birkaç BOOM BASTIK yeterli.

BOOM BASTIK sayesinde içinizi açan yaşam alanları yaratmanıza aracı olmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Hep birlikte çevremizi güzelleştirdiğimiz, yeniliklerle dolu nice koleksiyonda buluşmak dileğiyle…